ODDZIAŁ STRUMIANY 260

NABÓR

Nabór do wszystkich oddziałów przedszkola Alladyn prowadzony jest przez cały czas. Aby zapisać dziecko do naszego przedszkola wystarczy wypełnić i przesłać do nas formularz zapisu online. Jeśli masz pytania dotyczące zasad prowadzenia naboru przed wysłaniem formularza skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

OFERTA

Odział usytuowany jest w ładnym krajobrazowym terenie, w bezpiecznej odległości od głównych dróg, z dogodnym dojazdem z każdego kierunku. Zlokalizowany jest w pobliżu kościoła w Strumianach, na granicy dwóch miejscowości: Strumian i Kokotowa (Gmina Wieliczka, około 5 km od Wieliczki). Oddział przeznaczony jest dla starszych grup przedszkolnych.

Oddział zapewnia pobyt dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat  w godzinach od 7.00-18.00.

Koszt pobytu dziecka w przedszkolu:
Czesne (płatne miesięcznie do 10-go dnia każdego miesiąca):
– Dzieci młodsze tj. od 28 do 30 miesięcy 450,00/miesiąc
– Dzieci od 2,5 do 6 lat 400,00/miesiąc
– Rodzeństwo (drugie dziecko zniżka 50% czesnego przez cały rok)

Wpisowe:
300,00/dziecko, wpłata jednorazowa.
Cena wpisowego:
– gwarantuje miejsce dla dziecka w przedszkolu,
– obejmuje: środki dydaktyczne i środki czystości na cały rok.

Cena czesnego obejmuje:
– naukę języka angielskiego,
– zajęcia plastyczne,
– zajęcia muzyczno-teatralne (grupy starsze),
– zajęcia sportowo-rekreacyjne,
– logopedia (od 4 lat )
– terapia pedagogiczna (od 5 lat )
– możliwość korzystania z nowoczesnych i autorskich programów dydaktyczno-wychowawczych naszej wykwalifikowanej kadry.

Dzienna stawka za wyżywienie:
(płatna z góry do 10-go dnia każdego miesiąca z odliczeniem za każdy dzień nieobecności dziecka w poprzednim miesiącu): 11,00/dzień
Obejmuje:
– śniadanie,
– drugie śniadanie,
– obiad,
– podwieczorek.

Dla dzieci nowo przyjętych przedszkole realizuje program adaptacji ustalony indywidualnie z rodzicami. W okresie tym dziecko, może przebywać pod opieką rodzica na terenie przedszkola, uczestniczyć w zabawie i innych działaniach przedszkolaków.
Pobyt jest nieodpłatny i nieograniczony w czasie tzn. jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Za dodatkową opłatą proponujemy:
– zajęcia z tańca i ruchu,
– rytmika
– robotyka
– lekcje nauki gry w szachy,
– basen – naukę pływania
– nauka drugiego języka obcego (język niemiecki, hiszpański lub inne – według zapotrzebowania),
– gimnastyka korekcyjna,
– wycieczki,
– inne atrakcje po uzgodnieniu z rodzicami.

GALERIA

Zobacz galerię zdjęć oddziału naszego przedszkola Alladyn – Strumiany 260

AKTUALNOŚCI

Informacja MEN kierowana do Rodziców dzieci przedszkolnych

Drodzy Rodzice poniżej informacje  z Ministerstwa Edukacji Narodowej – kierowane bezpośrednio do Rodziców dzieci przedszkolnych. Prosimy się z nimi zapoznać. Rodzicu, Wykorzystaj czas, w którym dziecko nie chodzi do przedszkola, na większe usamodzielnienie swojego...

REKRUTACJA 2020/2021

Drodzy rodzice!!! Pragniemy poinformować, iż sytuacja epidemiologiczna w kraju nie ma wpływu na proces rekrutacji do naszego przedszkola! Zapraszamy do przesyłania Kart zgłoszeniowych na kolejny rok szkolny. Pozdrawiamy Przedszkole Alladyn

KOMUNIKAT – ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Drodzy Rodzice! W związku z ogłoszonym stanem epidemii w kraju, przedłużony został okres zawieszenia zajęć dydaktyczno-opiekuńczych. W związku z tym nasza placówka pozostaje zamknięta do dnia 10.04.2020 r. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji,...

PILNY KOMUNIKAT – ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Szanowni Rodzice!!! W związku z zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, informujemy iż od dnia 12.03.2020 r (czwartek) zostają zawieszone w naszym przedszkolu oraz żłobku zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.  W przedszkolu i żłobku 12 i 13 marca br. będą jeszcze...

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Informujemy, że własnie rozpoczęliśmy nabór na nowy rok szkolny 2020/2021 Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub o uzupełnienie karty zapisu dziecka, wówczas my skontaktujemy się z Państwem. Nasza oferta dostępna jest w odpowiednich zakładkach...

19 EDYCJA WIELKIEJ PARADY SMOKÓW W KRAKOWIE

Zapraszamy na fotorelację z 19 edycji Wielkiej Parady Smoków w Krakowie https://photos.app.goo.gl/yAfeJmF6hvTUh8tu5 PODZIĘKOWANIE Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy jagódek za inicjatywę, ogromne zaangażowanie, całą organizację i uczestnictwo w 19 EDYCJI WIELKIEJ...

I przegląd tańca „Na Ludowo”

16 maja 2019 roku odbył się w naszym przedszkolu I przegląd tańca „Na Ludowo” Zapraszamy do relacji video z tego wydarzenia.  ...

OTWARTY TURNIEJ „SZACHOWY PRZEDSZKOLAK „

OTWARTY TURNIEJ „ SZACHOWY PRZEDSZKOLAK „ 15.06.2019 r. (sobota )  http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2788/ 1/ CEL: Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży. Promocja gry w szachy oraz zdobycie lub podniesienie kategorii szachowych. W zawodach będzie...

Rodzice Dzieciom w przedstawieniu „Rzepka” Julian Tuwim

  Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy Jagódek, za piękny występ teatralny „ Rzepka” Juliana Tuwima Wszyscy Rodzice wykazali się ogromnym talentem aktorskim oraz kreatywnością w przygotowywaniu strojów i scenografii. Dzieci były...

Podziękowanie za udział w zbiórce charytatywnej

PODZIĘKOWANIE Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wzięcie udziału w:  „zbiórce charytatywnej dla Dorianka” , w której za pomocą zużytego sprzętu i makulatury zbieraliśmy środki finansowe na zakup specjalistycznego chodzika. Wspólnymi siłami udało nam się...

Zbiórka charytatywna dla Dorianka

Zbiórka charytatywna dla Dorianka Drodzy Rodzice, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie akcji charytatywnej organizowanej przez nasze przedszkole. Za pośrednictwem firmy przetwarzaj.pl zbieramy środki, które pomogą w zakupie chodzika dla Dorianka. Dorian ma 11 lat...

RODO

W dniu 17 maja 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia...