Szanowni Państwo,

już 1 września tj. piątek rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024.

Aby ułatwić naszym Przedszkolakom start w nowym miejscu zapraszamy na adaptację w dniach 30-31 sierpnia w godzinach 10:00-12:00. Dzieci będą miały szansę zaznajomić się ze swoją salą, kolegami i Paniami a Państwo będziecie mogli dopytać o sprawy które Was nurtują 🙂

Dzieci „żłobkowe” zostały zaproszone osobiście przez Ciocie które będą się nimi opiekowały na konkretny dzień.

Już dziś prosimy Państwa o przygotowanie „wyprawki” w skład której wchodzą:

• pantofle do chodzenia po sali,
  • ubranko na zmianę (bluzeczki, majteczki, rajstopki, spodenki),
  • paczkę pampersów (jeśli jest taka potrzeba) i mokre chusteczki do pielęgnacji pupy,
  • prześcieradełko z gumką na leżaczek (140×60),
  • kocyk i poszewkę do przykrycia (najlepiej o wymiarach 140×120),
  • małą płaską podusię,
  • nakrycie głowy na słoneczne dni.

Bardzo prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy ponieważ małe dzieci nie zawsze potrafią rozpoznać swoją własność.

Wyprawkę prosimy przynieść do przedszkola w dniu 1 września.

W dniach 21.08-25.08 otrzymacie Państwo maile z zaproszeniem do aplikacji LiveKid, która jest głównym narzędziem komunikacji w naszym przedszkolem. Prosimy o pobranie jej na swoje telefony i zalogowanie się. W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – postaramy się pomóc.

Do aplikacji można również logować się za pomocą przeglądarki internetowej.

W ostatnim tygodniu sierpnia za pośrednictwem aplikacji zostaną przesłane informacje nt. organizacji pracy.

Zaraz na początku września zostanie podana data zebrania z dyrekcją oraz z nauczycielami. Na zebraniu tym otrzymacie Państwo umowy do podpisania.

Do zobaczenia

Personel Przedszkola Alladyn