Zbiórka charytatywna dla Dorianka

Drodzy Rodzice, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie akcji charytatywnej organizowanej przez nasze przedszkole. Za pośrednictwem firmy przetwarzaj.pl zbieramy środki, które pomogą w zakupie chodzika dla Dorianka.

Dorian ma 11 lat i jest niepełnosprawny. Nie mówi oraz nie porusza się samodzielnie. Posiada wiele innych schorzeń, które w znacznym stopniu utrudniają mu normalne funkcjonowanie, ma alergię na kurz, roztocza, pyłki drzew i trawy, co powoduje częste duszności. Wymaga całodziennej opieki oraz pomocy podczas podstawowych czynności takich jak karmienie, chodzenie czy utrzymanie higieny. Dużym problemem dla samego Dorianka jest fakt, że nie może poruszać się samodzielnie, nie jest w stanie utrzymać równowagi, dlatego chodzik jest dla niego niezbędny.

Celem zbiórki jest SPECJALISTYCZNY CHODZIK FIRMY WALKER, który daje nadzieję, że za pomocą niego Dorianek będzie mógł się poruszać samodzielnie bez pomocy swoich opiekunów.

Cena chodzika stanowi wysoki koszt bo aż 35 000 zł, co w znacznym stopniu przekracza możliwości budżetowe rodziny Dorianka.

I tutaj zwracamy się z ogromną prośbą o udział w zbiórce zużytych sprzętów elektronicznych wielko i małogabarytowych, złomu, metali kolorowych oraz makulatury, za które firma przetwarzaj.pl przeznaczy środki pieniężne dla potrzebującego Dorianka.

 

WASZ DROBNY GEST MOŻE SPRAWIĆ, ŻE DORIANEK BĘDZIE ODKRYWAŁ ŚWIAT SWOIMI ŚCIEŻKAMI.

 

Środki zostaną przekazane za pomocą fundacji „Miej Serce” ul. Jankowicka 9, 44-201 Rybnik,

na rachunek bankowy Bank PKO BP 20 1020 2472 0000 6202 364 1610,

subkonto 10270202 Dorian Pieprzyca.

 

ZBIÓRKA POTRWA OD 2 LISTOPADA DO 21 GRUDNIA 2018 ROKU

 

Sprzęt o mniejszych rozmiarach zbierany będzie w grupach przez nauczycielki, a większy- AGD przy bramie wjazdowej od ulicy Stawisko.

Po zakończonej akcji poinformujemy Państwa ile środków udało nam się zebrać i w jakim stopniu pokryliśmy koszty zakupu chodzika.

 Z góry bardzo dziękujemy za pomoc i udział w zbiórce dla Dorianka.