Jak co roku 6 grudnia odwiedził nas gość specjalny czyli św. Mikołaj. Przez cały rok bacznie obserwował dzieci z naszego przedszkola. Po upewnieniu się, że wszystkie były bardzo grzeczne, zlecił swoim Elfom z delikatesów oraz przygotowanie wspaniałych prezentów :). W tym szczególnym dniu odwiedził każdą z grup. Z uwagą wysłuchał przygotowanych przez dzieci piosenek, w jednej nawet z nimi zatańczył  :). W każdej z grup znalazł chwilkę na rozmowę z dziećmi. Pytał je o to czy były grzeczne, czy mają rodzeństwo, oraz czy ładnie jedzą posiłki 🙂 Każdy dostał wspaniały prezent. Wszystkie dzieci były zadowolone i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne tak by za rok znów zasłużyć na prezenty. Św. Mikołaj obiecał, że znów nas odwiedzi. Trzymamy Cię za słowo św. Mikołaju i do zobaczenia !!!