Szanowni Rodzice!!!

W związku z zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, informujemy iż od dnia 12.03.2020 r (czwartek) zostają zawieszone w naszym przedszkolu oraz żłobku zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.  W przedszkolu i żłobku 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze, jednak w związku z wprowadzonymi wymogami bezpieczeństwa zaleca się, aby już od jutra, o ile to możliwe dzieci pozostały w domu pod opieka bliskich.

Od poniedziałku tj. od 16.03.2020 wszystkie placówki oświatowe w tym nasza zostają zamknięte na okres dwóch tygodni tj. do 25.03.2020 r..

Prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Rodzice mogą skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Zwolnienie lekarskie nie jest wymagane, wystarczy złożenie oświadczenia u pracodawcy.

Z poważaniem

Dyrekcja Przedszkola i Żłobka Alladyn