Wychowanie w miłości do Ojczyzny, kształtowaniu polskich tradycji i szacunku do twórców Niepodległej jest stałym elementem nauki już na etapie edukacji przedszkolnej. Nasze działania kształtują u dzieci określone nawyki, cechy charakteru i zaczątki postaw, jakich wymagać będzie od nich udział w życiu społecznym. To, co osiągniemy teraz będzie im towarzyszyło przez całe życie. W minionym tygodniu „Jagódki” poprzez różnego rodzaju działania i aktywności uczyły się miłości i szacunku do własnej Ojczyzny, a także poznawały historię swojego narodu. Odbyły również podróż po Polsce, poznając najciekawsze miejsca i najpiękniejsze miasta naszego kraju.
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wiersza pt: „Kto Ty jesteś?-Polak mały” Władysława Bełzy w wykonaniu Lilianki i jej mamy oraz do obejrzenia naszej galerii: