Drogie Dzieci!

Serdecznie witamy nowych Przedszkolaków, którzy będą chodzili do naszego przedszkola od września tego roku. Bardzo nam miło, że Wasi Rodzice zaufali nam powierzając Was naszej opiece. Cieszymy się, że będziemy mogli Was i Waszych Rodziców poznać.

Dołożymy wszelkich starań, aby było Wam tu dobrze, żebyście byli tu bezpieczni, radośni i szczęśliwi, a Wasi Rodzice ze spokojem oddawali Was w nasze ręce.

Aby ułatwić Wam start w nowy etap życia, zapraszamy na adaptację w dniach 30-31 sierpnia od 10:00-12:00. Poznacie budynek, swoje sale i Kolegów. Będziecie się wspólnie z nimi i w  towarzystwie Waszych Rodziców bawić i cieszyć.

Wasi Rodzice będą mogli porozmawiać z nami i uzyskać informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania, obawy i wątpliwości.

Rodziców prosimy o przygotowanie podstawowej wyprawki i przyniesienie jej 1 września:

• pantofle do chodzenia po sali,
  • ubranko na zmianę (bluzeczki, majteczki, rajstopki, spodenki),
  • paczkę pampersów (jeśli jest taka potrzeba) i mokre chusteczki do pielęgnacji pupy,
  • prześcieradełko z gumką na leżaczek (140×60),
  • kocyk i poszewkę do przykrycia (najlepiej o wymiarach 140×120),
  • małą płaską podusię,
  • nakrycie głowy na słoneczne dni.

Bardzo prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy ponieważ małe dzieci nie zawsze potrafią rozpoznać swoje rzeczy.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia

Personel Przedszkola Alladyn