Drogie Jagódki

Życie każdego człowieka składa się powitań i pożegnań. Wasza przedszkolna przygoda właśnie dobiegła końca. Dobrze pamiętamy, jak trzy lata temu gromadka wspaniałych dzieci zawitała do bram naszego przedszkola. Byliście wtedy mali, nieśmiali i zagubieni, ale też bardzo zaciekawieni nową sytuacją i chłonni wiedzy. Spędziliśmy wspólnie wiele cudownych chwil. Przez te lata zdobywaliście wiedzę i nowe umiejętności, nawiązywaliście pierwsze przyjaźnie, uczyliście się funkcjonować w społeczeństwie według określonych zasad i kształtowaliście swoją osobowość oraz charakter. Dzisiaj z pewnością możemy stwierdzić, że jesteście w pełni  gotowi, by przejść do kolejnego etapu w swoim życiu i stać się uczniami pierwszej klasy szkoły podstawowej. Dziękujemy Wam drogie dzieci, za ten czas, uśmiech i dziecięcą radość, którą nas obdarowywałyście każdego dnia.

Drodzy Rodzice

Gratulujemy Wam, tak wspaniałych dzieci. Serdecznie dziękujemy za współpracę, zaangażowanie i wsparcie w naszych działaniach. Przez ten czas stworzyliśmy drużynę, która miała jeden wspólny cel: wychować i ukształtować fantastycznych młodych ludzi, którzy w przyszłości będą zdobywać najwyższe szczyty. Tego, z całego serca życzymy!

Zapraszamy do obejrzenia pożegnalnej  prezentacji multimedialnej podsumowującej „Jagódkowe” przygody 2017-2020

JAGODY zakończenie przedszkola