Drodzy Rodzice,

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim obdarzyliście nas powierzając nam Swoje Dzieci.

Kochamy swoja pracę i uwielbiamy Naszych Przedszkolaków. Dokładamy wszelkich starań, aby czuły się w naszym przedszkolu bezpiecznie i szczęśliwie.

W nowym roku szkolnym 2020/2021, nasza koncepcja pracy i rozwoju przedszkola będzie opierać się na niżej przedstawionym systemie wartości:

DOBRO – prawda, sprawiedliwość, uczciwość

MĄDROŚĆ – wiedza, umiejętność funkcjonowania w życiu

TOLERANCJA – otwartość, szczerość, życzliwość

HUMANIZM – godność własna i poszanowanie innych

KREATYWNOŚĆ – indywidualność, aktywność, współdziałanie

BEZPIECZEŃSTWO – higiena, zdrowie, samodzielność, asertywność

PATRIOTYZM – miłość do ojczyzny, szacunek, tradycja

 

Zapraszamy Państwa do aktywnego włączenia się w funkcjonowanie przedszkola. Podczas spotkań nauczyciele zaproponują Państwu różne formy współdziałania, ustalicie wspólne oczekiwania. Ze względów bezpieczeństwa, w terminie od 7 do 18 września, spotkania informacyjne odbędą się w małych grupach w salach rekreacyjnych lub w ogrodzie (przy dobrej pogodzie) z zachowaniem procedur.

Zależy nam, aby nasza współpraca z Państwem w tym trudnym okresie układała się pomyślnie, dla zapewnienia każdemu dziecku jak najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, kształtowania osobowości, zdobywania umiejętności i wiedzy oraz rozwijania talentów.

Z serdecznymi pozdrowieniami:

Właściciel – Karolina Jachimczak

Dyrektor ped. – Anna Gabryszewska

Wraz z nauczycielami

i pracownikami przedszkola