W piątek 04.12.2020 r mieliśmy u siebie w przedszkolu wizytę długo wyczekiwanego Gościa. Odwiedził nas św. Mikołaj. Ze względu na epidemię odbyła się ona na zewnątrz w naszym przedszkolnym ogrodzie. Nasz Gość przyjechał karetą ciągniętą przez pięknego konia. Wszystkie Przedszkolaki były pod wrażeniem. Każda z grup zaśpiewała Mikołajowi piękną piosenkę a ten po upewnieniu się, że wszystkie dzieci były grzeczne przekazał prezenty. Na koniec każda z grup zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym Gościem.

Dziękujemy Św. Mikołajowi że pamiętał o nas i mamy nadzieję spotkać się również w przyszłym roku. Obiecujemy, że będziemy grzeczni 🙂

Dziękujemy również zaprzyjaźnionemu sklepowi za upominki dla naszych Milusińskich oraz słodycze.

Zapraszamy na fotorelację: