W  dniu 6 grudnia mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowego gościa Świętego Mikołaja.  W tym roku spotkanie z Mikołajem poprzedzał teatrzyk, w którym dzieci dowiedziały się jakie wartości w życiu są ważne. Miś Uszatek oraz Lisek Gagatek udowodniły dzieciom, że o relacje międzyludzkie warto dbać, że prawdziwy przyjaciel zawsze pomoże w trudnych sytuacjach lub posłuży dobrą radą.

Honorowy gość został przywitany radosną piosenką. Następnie, w udzielonych odpowiedziach, dzieci potwierdziły swoje dobre sprawowanie, by  Święty Mikołaj mógł  przejść do długo wyczekiwanego momentu rozdawania prezentów.  Dzieci z uśmiechem odbierały swoje prezenty dobrze wiedząc, że znów zaczyna się okres odliczania, w którym muszą być grzeczne by zasłużyć na nagrodę  w przyszłym roku.