Powili zbliżamy się do końca wakacji, dlatego najwyższy czas przedstawić organizację nowego roku szkolnego.

Nowy rok szkolny rozpoczyna się 3 września 2018 r.

Przedszkole czynne jest od godz. 7.00 do godz 18.00

Pierwsze spotkanie informacyjne dla Rodziców odbędzie się 6 września 2018r. o godz. 17.00., w nowym budynku – w sali rekreacyjnej.

Spotkanie podzielone będzie na dwie części:

Cześć główna – poprowadzona przez Panią Dyrektor, podczas, której przedstawiona będzie ogólna organizacja czasu pracy przedszkola, prawa i obowiązki dzieci i Rodziców, zasady bezpieczeństwa oraz oferta zajęć dodatkowych.

Kolejną część spotkania będą stanowiły zebrania w salach, gdzie wychowawczynie przedstawią plan pracy, zaoferują wycieczki i zostaną podjęte indywidualne ustalenia dotyczące poszczególnych grup.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA:

– obuwie na zmianę,

– przybory toaletowe (kubek, pasta do zębów, szczoteczka),

– ubranie na przebranie (nakrycie głowy na dni słoneczne),

– pościel (poduszka, kołderka, prześcieradło – najlepiej z gumką) – wymiary łóżeczka 133 cm  x 57 cm

Wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów oraz radosnych chwil wypełnionych zabawą i nauką. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym przedszkolu będzie stanowił dobry początek do dalszej edukacji 🙂

Dyrekcja Przedszkola