Rzeczywistość postawiła przed nami nowe wyzwanie, jakim jest nauczanie zdalne. W tak niełatwej i mało komfortowej sytuacji bardzo wyraźnie widać, jak wspaniała i efektywna może być współpraca na płaszczyźnie nauczyciel-rodzic-dziecko. Nauczycielki z grupy każdego dnia prowadzą ze swoimi podopiecznymi zajęcia, zachęcając je tym samym do wspólnej nauki, zabawy i doświadczenia otaczającego ich świata. Działania te obejmują cztery obszary podstawy programowej: poznawczy, fizyczny, emocjonalny i społeczny. „Jagódki” zdobywając wiedzę i umiejętności w przyjaznej, domowej atmosferze, zapraszają również do wspólnej ” przygody” swoje młodsze rodzeństwo. A wszystko to, odbywa się przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: